magazyny energii/wiaty PV/serwis farm fotowoltaicznych

Szanowni Państwo,

Inżbud TT Sp. z o.o. jako jeden z założycieli Energy Safe Power SA serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą firmy działającej w branży odnawialnych źródeł energii, która specjalizuje się w opracowywaniu projektów i dostarczaniu gotowych rozwiązań w zakresie systemów folowoltaicznych- -wiat PV, magazynowania energii oraz serwisu farm fotowoltaicznych, na terenie Polski i UE.

Odnawialne źródła energii takie jak energia słoneczna czy energia wiatru, stanowią alternatywę tradycyjnego, często negatywnie oddziaływującego na środowisko spalania paliw kopalnych. Udział odnawialnych źródeł na rynku sukcesywnie wzrasta. Przyczynia się do tego m.in. obniżenie kosztów realizacji infrastruktury niezbędnej do pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł energii, większa świadomość społeczeństwa oraz wprowadzane przez Państwo oraz UE dopłaty.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.espsa.pl gdzie znajdziecie Państwo szeroki opis technologii wykorzystywanych przez Energy Safe Power SA w obszarach magazynowania energii, wiat PV oraz serwisu farm fotowoltaicznych.


 

Inżbud TT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Giedroycia 8
44-200 Rybnik

  (+48) 32 433 05 85
  (+48) 32 433 05 80

  info@inz-bud.pl
  www.inz-bud.pl