Kilka słów o nas

Grupa Inżbud działa w segmencie inżynierii i budownictwa ogólnego. Wykonujemy roboty inżynieryjne, drogowe i sieciowe ale również realizujemy obiekty przemysłowe i mieszkalne w systemie GW.

Prace na obiektach w zależności od technologii prowadzone są z należytą starannością przy zachowaniu obwiązujących przepisów i zasad takich jak HACAP czy JMP. Wykwalifikowana kadra inżynierska w różnych specjalnościach tj: konstrukcyjno – budowlanej, drogowo – mostowej, instalacyjnej, kolejowej zapewnia wysoką jakość wykonywanych robót co przekłada się na zadowolenie Inwestorów.

"Zaprojektuj i zbuduj" z grupą Inż-bud

Szczegółowe planowanie

Naszą dewizą jest „Zaprojektuj i zbuduj” dlatego większość naszych projektów przygotowywana jest biurze projektów naszej Grupy. Takie planowanie pozwala na rzetelna i dokładną realizację w zakresie wielu branż, a na zaistniałe podczas realizacji sytuacje kryzysowe reagujemy bez zbędnej zwłoki. Kadra techniczna obsługująca proces planowania i projektowania w specjalnościach architektonicznej, konstrukcyjno – budowlanej, drogowej czy mostowej to wysokiej klasy specjaliści posiadający niezbędne uprawnienia budowlane.

Wykonastwo i koordynacja

Wykonawstwo i koordynacja inwestycji to proces skomplikowany i niezwykle trudny dla wielu wykwalifikowanych przedsiębiorstw i firm. Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku budowlanym oraz wyrobiona marka naszej Grupy przekładają się na liczne kontrakty pozyskiwane od Inwestorów wielu gałęzi polskiego rynku. Takie firmy jak IZOSTAL S.A, PKP PLK S.A czy AVANTOR PERFORMANCE MATERIALS S.A to grono naszych zadowolonych Inwestorów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Kompleksowe rozwiązania i indywidualne podejście

Twoim indywidualnym wymaganiom poświęcamy czas począwszy od przygotowania inwestycji do samej jej realizacji, poprzez optymalne rozwiązania projektowanie. Zawsze znajdziemy dla Ciebie właściwą propozycję, ponieważ tylko kompleksowe systemy pracy „zaprojektuj i zbuduj” przynoszą zdecydowane zadowolenie z zainwestowanych środków. Korzystamy z naszych wieloletnich doświadczeń w dziedzinie projektowania i budowy co pozwala na osiągnięcie celu i pełna satysfakcję ze współpracy z nami.

Profesjonalne zarządzanie

Posiadane certyfikaty oraz uprawnienia budowlane naszych pracowników pozwalają na kompleksowe prowadzenie inwestycji począwszy od przygotowania biznes planu z analizą możliwych ryzyk, opracowania koncepcji i Programu Funkcjonalno Użytkowego (PFU), wykonania Projektu Budowlanego wraz z uzyskaniem Pozwolenia na Budowę. Do posiadanych możliwości należy dopisać kompleksowy nadzór budowlany we wszystkich branżach oraz samą realizację budowlaną aż do jej zakończenia i uzyskania pozwolenia na użytkowanie inwestycji. W tym miejscu należy wspomnieć o obsłudze gwarancyjnej i pogwarancyjnej oraz doraźnych przeglądach wymaganych Prawem Budowlanym.

Nasze osiągnięcia

Jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym, czego potwierdzeniem są zdobyte na przestrzeni wielu lat wyróżnienia, nagrody i sukcesy jak np.:

  • Oskar Śląska — przyznany w 2009 roku przez Kapitułę Godła Promocyjnego „Śląski Oskar”
  • Nagroda Czarny Diament z 2015 roku przyznana przez Izbę Przemysłowo Handową Rybnickiego Okręgu Przemysłowego
  • I nagroda — Orły Polskiej Przedsiębiorczości z 2015 roku, przyznana w plebiscycie realizowanym w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość
  • Wprowadzenie Systemu Zarządzania ISO 9001, 14001 i 18001 w 2014 roku
  • Uzyskanie Certyfikatu Solidna Firma
 

Inżbud TT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Giedroycia 8
44-200 Rybnik

  (+48) 32 433 05 85
  (+48) 32 433 05 80

  info@inz-bud.pl
  www.inz-bud.pl